Gadżety reklamowe dla firm – ekologiczna reklama

Eksperci współczesnego marketingu, prześcigają się w pomysłach, na promocję firm. Jeżeli chcesz wypromować swoją firmę, sklep czy przedsiębiorstwo musisz być stale na bieżąco z najświeższymi nowinkami i nie dać się wyprzedzić innym. Co należy do najbardziej topowych metod reklamy?

Jedną z wielu – zaznaczam, że nie jedyną – formą reklamy są gadżety reklamowe, a wśród nich najpopularniejsze są torby papierowe reklamowe. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że są ekologiczne, a ekologia jest dzisiaj trendy. Bazując na tym, większość społeczeństwa, chętniej kupuje w sklepach, które oferują ekologiczne produkty, czy też pakują zakupy do ekologicznych toreb. Firma czy sklep reklamujący się jako eko, między innymi za pomocą różnych gadżetów, buduje zaufanie wśród klientów. Działania ekologiczne przyciągają większą klientelą, dlatego firmy często, na przykład współpracują z organizacjami ekologicznymi, organizując iventy czy inne ciekawe wydarzenia.

Torby papierowe reklamowe odgrywają istotną rolę w marketingu. Nie potrzebują wielkich nakładów pieniężnych, dlatego stanowią źródło taniej, a jednak skutecznej reklamy. W jaki sposób? To proste. Sprzedawca pakuje zakupy do takiej torebki i wręcza ją klientowi. Klient zapewne przemierzy kawałek drogi z tą torebką, zatem wiele osób zdąży ją zauważyć. Gdy klient dotrze do domu, torebka z logo sklepu, będzie widoczna dla całej rodziny, co może sprowokować rozmowę na temat jakości sklepu. Rozmowa ta może się powtórzyć jeszcze wiele razy, gdyż każdy z rodziny zapewne ma innych przyjaciół czy znajomych, Dodatkowo torebka może zostać użyta jeszcze wielokrotnie zatem jeszcze kilka razy popracuje na reklamę firmy.

Zatem ekologiczna reklama, jak najbardziej sprawdza się w ostatnich dniach, głównie z tego powodu, że eko dziś znaczy modnie, a społeczeństwo lubi być modne. Dlatego trzeba tworzyć eko-wizerunek firmy. Między innymi poprzez ekologiczne torby papierowe reklamowe.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s